İLETİŞİM


 

Merkez Adres  : Fevzi Çakmak Mah. Yaş Meyve Sebzeciler Sitesi 10515. sokak No: 4 Karatay/Konya

Telefon             : +90 (0.332) 342 75 75---0542 489 78 75

Faks                   : +90 (0.332) 342 20 02

E-mail               : info@taspinartarim.com

Çalışma Arkadaşlarımız
Abdülkadir Uğur
Yasin Akagündüz
Ahmet Konuk
Merve Büyükakkaşlar
Tuba Uzun
Serdar Arca
Kerim Ayhan
Serdar Kaymaz
Emrah Olgun
Vedat Büyükyavuz
Mehmet Akif Kılıç
Cevdet Öz
Bülent Yavuz
 
Departman
Teknik ve Satış Destek Müdürü
Teknik Destek Sorumlusu
AR-GE(Tohum Islahı ) Sorumlusu
AR-GE (Tohum Islahı ve Lab.) Sorumlusu
AR-GE(Tohum Islahı ve Lab.) Sorumlusu
Tohum Üretim Sorumlusu
Tohum Üretim Sorumlusu
Satış Temsilcisi 
Satış Temsilcisi
Satış Temsilcisi 
Satış Temsilcisi
Muhasebe
Muhasebe

 

 

 

 

 

E-Posta

augur@taspinartarim.com

yakagunduz@taspinartarim.com

akonuk@taspinartarim.com

mbuyukakkaslar@taspinartarim.com 

tuzun@taspinartarim.com

sarca@taspinartarim.com

kahyan@taspinartarim.com

skaymaz@taspinartarim.com

eolgun@taspinartarim.com

vedat@taspinartarim.com 

mkilic@taspinartarim.com

cevdetoz@taspinartarim.com

satis@taspinartarim.com

 

Telefon
0533 592 3635
0545 249 6556
0549 549 4221
0332 342 7575
0332 342 7575
0543 216 9831
0546 593 2550
0543 549 4330
0533 327 6213
0533 593 2522
0546 593 2524
 0549 593 2521
0542 489  7875

 

 

 

 

Usage limits exceeded.